"DASATA" - naujos kartos dokumentų ir darbo saugos valdymo sistema


Funkcijos

Dasata Komanda

Specialistų komanda prižiūri ir atnaujina Jūsų dokumentus internetu

e-Parašas

Dokumentai pasirašomi vidiniu e-parašu, e-parašų suteikimas visiems darbuotojams

e-Asistentas

Priminimai, pagalba pildant dokumentus, darbuotojų sveikatos patikrinimų ir mokymų kontrolė

Instruktavimai

Darbuotojų e-instruktavimo funkcijos, nuotolinio instruktavimo galimybė pasirinktinai

Profilis

Paprastas indvidualaus įmonės profilio sukūrimas ir redagavimas pagal poreikį

Sutaupo

90% laiko ir 50% išlaidų

Apie mus

INOVACIJOS DARBO SAUGOS SRITYJE

Tikime, kad elektroniniai dokumentų valdymo sprendimai gali pasitarnauti kiekvienam verslui. „DASATA“ – pirmoji darbo saugos valdymo sistema Lietuvoje. Patyrę darbo saugos ir IT specialistai dirba tam, kad Jūsų verslas būtų efektyvesnis. Norint naudotis „DASATA“ sistema Jums nereikės diegti jokios papildomos programinės įrangos, kadangi sistema veikia „Debesų kompiuterijos“ (angl. Cloud Computing) principu. e-Parašo funkcija atliekama siunčiant vienakartinius kodus el. paštu arba sms žinute. Visi dokumentai ir duomenys kartą per parą saugomi atsarginių kopijų saugykloje.

MAŽIAU „POPIERIZMO“ - DAUGIAU DĖMESIO DARBUOTOJAMS

„DASATA“ sistemos pagalba, darbuotojų instruktavimus, supažindinimus ir kitus teisės aktų reikalavimus įgyvendinsite greičiau ir patogiau. Pagrindinis mūsų tikslas - taupyti Jūsų laiką ir kartu maksimaliai apsaugoti darbuotojus nuo galimų grėsmių darbe. „DASATA“ – darbo saugos dokumentų valdymo ir darbuotojų instruktavimų sistema 90% darbo atliks už Jus. Visus darbo saugos procesus (dokumentų pasirašymą, redagavimą, darbuotojų instruktavimą ir supažindinimą) valdysite keliais mygtukų paspaudimais.

VISI REIKALINGI DOKUMENTAI PASIEKIAMI BET KUR IR BET KADA

Darbuotojams dokumentai pasiekiami visada ir iš visų interneto prieigą turinčių irenginių, naudojant apsaugotą SSL metodą. Užtikrindami Jūsų įmonės/ įstaigos darbo saugą ir sveikatą, parengsime visus privalomuosius darbo saugos ir gaisrinės saugos dokumentus: darbo tvarkos taisykles, darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas, pareiginius nuostatus, gaisrinės saugos instrukcijas, civilinės saugos instrukcijas, darbuotojų atstovo saugai ir sveikatai rinkimo dokumentus, darbuotojų sveikatos tikrinimo dokumentus, instruktavimo tvarką, mokymų ir atestavimo tvarką, neblaivumo tvarką, tarnybos funkcijų vykdymo dokumentus, saugos ir sveikatos ženklų taikymo darbovietėje tvarką, pagrindinius įmonės/įstaigos įsakymus, atmintines ir kt.

SISTEMOS PATIKIMUMAS

Drąsiai galime teigti, kad „DASATA“ sistemos saugumas prilygsta betkuriai elektroninei bankinei sistemai, o vidiniai elektroninio parašo naudojimo sprendimai atitinka Elektroninių dokumentų valdymo taisykles, patvirtintas Lietuvos vyriausiojo archyvaro. Tvarkydami duomenis „DASATA“ elektroninėje darbo saugos dokumentų valdymo sistemoje naudojame saugias organizacines ir technines priemones, kurios tinkamai apsaugo Jūsų juridinio subjekto informaciją nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat, nuo visų kitų neteisėtų veiksmų.

DUOMENŲ APSAUGA

Mums perduota informacija laikoma saugiuose serveriuose. Siekiant užtikrinti saugumą, duomenis šifruojami ir tvarkomi vadovaujantis 1996 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis.

APIE „DASATA“

Elektroninės „DASATA“ sistemos sprendimą, konsultuojant patyrusiems darbo saugos ir teisės specialistams, sukūrė ir realizavo UAB "Verslo medis" komanda. Visos teisės ir intelektinė nuosavybė priklauso UAB "Darbo saugos tarnyba".

Kainos

Darbo saugos priežiūros mokestis "DASATA" sistemoje
Darbuotojų skaičius Mėnesinis mokestis, €
1 - 50 150
51 - 100 200
101 - 200 250
201 - 300 300
301 - 400 350
401 - 500 400
nuo 501 sutartinis

Kainos nurodytos be PVM